Mida teha, kui tahaks hingata normaalset õhku

Mida teha, kui tahaks hingata normaalset õhku

2018-08-13 22:49:36

Õhupuhtus pole just esimesi igapäevamõtteid, ei tööl ega kodus. Aga mõelda sellele võiks, sest just siseruumide õhukvaliteet on suurimaid probleeme, mis pärsib me efektiivsust ses sooritusvõimet väärtustavas maailmas. Köögi õhupuhastite tootja Falmec on välja töötanud uue seadme, mis mõeldud õhu puhastamiseks kodus. See kasutab bipolaarse ioniseerimise tehnoloogiat, mis on juba mõnda aega õigustanud end kõrge jõudlusega köögi õhupuhastites. Et tehniliselt keeruline seade magamistoa kapil esteetiliselt väärikalt mõjuks, on suurt tähelepanu pööratud disainile. Nimigi on kaunis – Bellaria. Esmapilgul mõjubki õhupuhasti Bellaria pigem sisekujunduselemendina – dimmerdatava valgustina, mille satiinjas katteklaas on Veneetsia meistrite käsitöö.

Ruumiõhu kvaliteet on väga tähtis

Keskkonnakaitse agentuuri (EPA – Enviromental Protection Agency) uurimusele tuginedes saab väita, et õhk koduseinte vahel võib olla viis korda mustem kui suurlinna tänavail. Eeskätt seetõttu, et ruumidesse tuleb õhk väljast ja ruumis kogub see ainult saastet juurde, rikastudes kahjulike osakeste ja ainetega. Probleemiks on see eriti suuremates linnades ja tööstuspiirkondades.

Mida halba sisaldab õhk su kodus?

Õhk, mida sisse hingame, võib sisaldada erinevaid osi nagu väävel, lämmastik, süsinikdioksiid, osoon, formaldehüüdid, lenduvad orgaanilised osakesed, lahustid, tahked saasteosakesed, tubakasuits, mikroorganismid, bakterid, viirused, hallitusseened, erinevad allergeenid ja tolmulestad. Kahjulikke aineid leidub ka seinavärvis, põrandakattematerjalis, sisekujunduselementides, mööblis, kütte- ja jahutusseadmetes, koristustarvetes ja mujal.

Kuidas taastada ideaalne õhupuhtus?

Rikkumata looduses sisaldub kuupsentimeetris õhus iga 1000 negatiivse iooni kohta 1200 positiivset iooni. See on optimaalne tasakaal, mis tagab elujõulise energia ja heaolu keskkonnas. Ruumides aga põhjustavad saasteained õhukvaliteedi langust.
Bellaria taastab loodusele omase ideaalse ioonide tasakaalu ning tõstab ruumis viibivate inimeste füüsilist ja vaimset heaolu. Seda kõike ainsagi mürata, igat tüüpi ruumis. Bellaria on saadaval neljas värvitoonis, et harmoneeruks nii sinu maitse kui ka koduga, olgu siis elu- või magamistoas, köögis, kabinetis – kõikjal, kus vajad laitmatult puhast õhku.