Falmec Cirle.Tech. Uus vorm filtreerimises.

Falmec Cirle.Tech. Uus vorm filtreerimises.

2019-05-13 12:59:42

Falmec Circle.Tech tehnoloogia

Circle.Tech sertifitseeritud ja patenteeritud tehnoloogia

Erinevalt traditsioonilistest õhupuhastajatest toimib Circle.Tech filtreerimissüsteem horisontaalselt. Cirle.Tech. õhupuhastajas juhitakse õhk läbi kaarjalt mootorit ümbritsevate filtrite, saavutades suurepärased tulemused filtreerimises, tõmbevõimsuses ning tekitades vähem müra.

Unikaalne innovatsioon, erinevad vormid

Kompaktne Circle.Tech tehnoloogia võimaldab luua õhulise vormiga õhupuhastajaid, mida on lihtne paigaldada ja hooldada. Circle.Tech õhupuhastajaid iseloomustab suurepärane disain, kõrgekvaliteedilised materjalid ning asjatundlik tootmine.

Süsi ja tseoliit: looduse poolt disainitud filtreerimine

Ainulaadses Falmec'i Carbon.Zeo kombineeritud filtris on kasutatud vaid loodusliku päritoluga materjale tseoliiti ja aktiivsütt. 

Aktiivsüsi sisaldab mikrokristallilise struktuuriga grafiiti, mis on suure poorsusega ja absorbeerib seetõttu hästi lõhnamolekule. 

Tseoliit on mineraal, mis on samuti suure poorsusega ja millel on omadus vabastada kokkupuutes niiskusega soojust, eemaldades toidu kuumutamisel tekkivat auru.

Pikk kasutusiga, lihtne hooldus

Carbon.Zeo kombineeritud filtri eluiga on õhupuhastaja tavakasutuse juures kolm kuni viis aastat. Soovituslik on filtrit iga 18 kuu järel regenereerida, kuumutades ahjus 200 °C juures 2 tundi.


Tutvu Falmec Circle.Tech õhupuhastajate tootevalikuga siin