European Product Design Award 2017

European Product Design Award 2017

2018-08-13 22:53:23

European Product Design Award’i eesmärgiks on tunnustada andekate disainerite ja disainimeeskondade pingutust parandada meie igapäevaelu praktilise ja kauni loomingu kaudu. Auhinna pälvinud tooted on kombinatsioon heast vormist, funktsionaalsusest ja innovatsioonist.

E-Lux’i tootevalikust pälvis 2017. aasta European Product Design’i auhinna kolm toodet: Falmec’i ruumiõhupuhastaja Bellaria ning Smeg’i tsitrusepress ja köögikombain.

 

Falmec Bellaria on ruumiõhupuhasti, mille eesmärgiks on parandada kogu kodu õhukvaliteeti, rakendades selleks Falmec’i köögiõhupuhastites juba kasutusel olevat E.ion tehnoloogiat. E.ion tehnoloogia abil vabanevad negatiivsed ioonid, mis neutraliseerivad õhus olevad orgaanilised kemikaalid, bioloogilised aineid ja gaasid. Taastatud optimaalne ioonide tasakaal õhus omab positiivset mõju meie heaolule.

Lisaks ruumi õhu puhastamisele pakub Bellaria ka hubast valguslahendust, sobitudes oma värvivaliku ja elegantse joonega igasse interjööri. Käsitööna valminud klaasi tegemisel on järgitud Veneetsia meistrite ajaloolist traditsiooni.

 

Smeg’i kurviline ja isikupärast pakatav tsitrusepress pühitseb Smeg’i Itaalia-päritolu – itaallased armastavad väga tsitrusvilju, mis kasvavad tänu heale kliimale riigi lõunaosas. Alumiiniumist kere ning 70 W võimsusega Smeg’i tsitrusepressi värvivalikust leiab sobiva igale maitsele.


Smeg’i 50’ndate-stiilis võimas köögikombain on efektiivne ja mitmekülgne abiline köögis. Lisaks tavapärastele funktsioonidele võimaldab see Itaalias valmistatud köögikombain rullida ja lõigata pastatainast, vormida spagette, fettuccine’sid, tagliolinisid ning ravioole.