AEG ühendatud seadmed

AEG ühendatud seadmed

2018-09-04 14:10:14

Suhtle oma kodumasinatega läbi My AEG Care mobiilirakenduse ning kasuta täielikult ära nende tipptehnoloogilist võimekust – ole NUTIKAS.

My AEG Care rakendus on parim hoolitsus Sinu rõivastele. Haara kätte nutitelefon ja suhtle oma pesumasina või kuivatiga, kasutades My AEG Care rakendust.

 

My AEG Care: 10 põhjust, miks kasutada: 

1. Soovitused rõivaste hooldamiseks

My AEG Care rakendusega ei pea Sa enam kunagi pead murdma, milline programm sobib trumlis oleva pesu jaoks kõige paremini. Vali lihtsalt pesu liik, värv ja määrdumisaste ning rakendus soovitab parimat pesu- ja kuivatusprogrammi. Saada juhised ühe puudutusega masinasse, kus need seadistuvad automaatselt. Rakendus annab teada, kui pesuprogramm on lõppenud, ja kui paned pesu kuivatisse, kinnita lihtsalt, et see on kuivatamiseks valmis.

2. Juhised rõivaste hooldusmärkide lugemiseks

Kas riiete hooldussiltidel olevad sümbolid ajavad segadusse? Enam pole vaja muretseda. Vali rakenduses märk, mida näed riideeseme hooldussildil ning My AEG Care rakendus soovitab sobiva pesu- ja kuivatusprogrammi.

3. Plekieemalduse ekspert

Plekkide eemaldamine on lihtsam kui kunagi varem. My AEG Care rakenduses leiad mitmesuguste plekiliikide põhjaliku loetelu ning juhised nende kõige tõhusamaks eemaldamiseks enne pesutsüklit. Lisaks enamlevinud plekkidele (nt vein, kohv, šokolaad) saad nüüd hõlpsalt töödelda ka rooste-, peedimahla-, ripsmetuši-, imikutoidu-, pastapliiatsi- ja paljusid muid plekke.

4. Artiklite ja juhiste andmebaas riiete ja seadmete parimaks hooldamiseks

Enam pole vaja otsida veebist nõuandeid tõhusamaks rõivaste pesemiseks, pesumasina hooldamiseks, riiete värvi säilitamiseks või parima pesuvahendi valimiseks. My AEG Care rakendusega leiad ühest ja samast kohast ohtralt nippe, soovitusi ja kogemuslugusid oma riiete hooldamiseks. Uuendame teavet pidevalt, et saaksid oma rõivaid ja seadmeid hooldada parimal võimalikul viisil.

5. Pesumasina ja kuivati integreeritud juhtimine

My AEG Care rakenduse hooldusekspert saab Sinu pesumasina ja kuivati tööd sünkroonida. Kui määrad pesu liigi, värvi ja määrdumisastme, soovitab rakendus nii pesuprogrammi kui ka hilisemat kuivatusprogrammi.

6. Minu lemmikprogrammid

Kas kasutad mõnda programmi sagedamini kui teisi? Siis võiksid rakenduses luua oma lemmikprogrammide loendi ning pesumasina kasutamine muutub nii veel kiiremaks ja mugavamaks. Lisaks saab rakenduses aktiveerida veel kuus spetsiaalset pesutsüklit, mis on sinna lisatud kasutajate otsingute ja vajaduste põhjal (nt pehmete mänguasjade pesemine).

7. Seadmete kaugjuhtimine koduse WIFI-võrgu kaudu

Tänu rakendusele on Sul suurepärane ülevaade seadme tööst ja järelejäänud pesu- või kuivatusajast, et saaksid lihtsamini planeerida muid tegemisi. Kui Sa ei saa pesuga tegeleda kohe pärast pesemise lõppu, siis lisa pesuprogrammile kortsumisvastane tsükkel. Trummel jätkab aegamisi pöörlemist ning riided jäävad värskeks, pehmeks ja kortsuvabaks. Sama kehtib kuivatite puhul. 2018. aasta sügisest saab kuivateid juhtida isegi kodust eemal olles.

8. Lihtne ja kiire seadmete hooldus

My AEG Care rakendus on seotud veebipõhise iseteenindusportaaliga. Seetõttu suunavad veakoodid Sind otse veaotsingu lehele, kust saad soovitusi probleemi lahendamiseks. Sellelt lehelt leiad ka kõik vajalikud kontaktandmed.

9. Uute pesu- ja kuivatustsüklite allalaadimine

My AEG Care rakendus on reaalajas uuenev platvorm, mida värskendatakse pidevalt vastavalt uutele teadmistele ja klientide vajadustele. Saad oma rõivaste eest hoolitsemisel lähtuda uusimatest trendidest ja laadida edaspidi alla veel tõhusamaid pesutsükleid.

10. Pääse e-poodi

My AEG Care rakendusest pääsed otse AEG e-poodi, kust saad näiteks osta tippklassi tarvikuid või pesuhooldustooteid.

E-Lux'i valikus olevate My AEG Care mobiilirakendusega juhitavate pesumasinate ja kuivatitega saad tutvuda siin.