Uudised

Smeg Sicily is My Love - Divina Cucina

Smeg Sicily is My Love - Divina Cucina

2019-09-24 13:17:02

Smeg'i ja Dolce&Gabbana koostöös on valminud uus värvikas köögitehnika kollektsioon Divina Cucina.

Loe edasi
Falmec Cirle.Tech. Uus vorm filtreerimises.

Falmec Cirle.Tech. Uus vorm filtreerimises.

2019-05-13 12:59:42
Circle.Tech sertifitseeritud ja patenteeritud tehnoloogiaErinevalt traditsioonilistest õhupuhastajatest toimib Circle.Tech filtreerimissüsteem horisontaalselt. Cirle.Tech. õhupuhastajas juhitakse õhk läbi kaarjalt mootorit ümbritsevate filtrite, saavutades suurepärased tulemused filtreerimises, tõmbevõimsuses ning tekitades vähem müra.Unikaalne innovatsioon, erinevad vormidKompaktne Circle.Tech tehnoloogia võimaldab luua õhulise vormiga õhupuhastajaid, mida on lihtne paigaldada ja hooldada. Circle.Tech õhupuhastajaid iseloomustab suurepärane disain, kõrgekvaliteedilised materjalid ning asjatundlik tootmine.Süsi ja tseoliit: looduse poolt disainitud filtreerimineAinulaadses Falmec'i Carbon.Zeo kombineeritud filtris on kasutatud vaid loodusliku päritoluga materjale tseoliiti ja aktiivsütt. Aktiivsüsi sisaldab mikrokristallilise struktuuriga grafiiti, mis on suure poorsusega ja absorbeerib seetõttu hästi lõhnamolekule. Tseoliit on mineraal, mis on samuti suure poorsusega ja millel on omadus vabastada kokkupuutes niiskusega soojust, eemaldades toidu kuumutamisel tekkivat auru.Pikk kasutusiga, lihtne hooldusCarbon.Zeo kombineeritud filtri eluiga on õhupuhastaja tavakasutuse juures kolm kuni viis aastat. Soovituslik on filtrit iga 18 kuu järel regenereerida, kuumutades ahjus 200 °C juures 2 tundi. Tutvu Falmec Circle.Tech õhupuhastajate tootevalikuga siin        
Loe edasi
AEG ühendatud seadmed

AEG ühendatud seadmed

2018-09-04 14:10:14

Suhtle oma kodumasinatega läbi My AEG Care mobiilirakenduse ning kasuta täielikult ära nende tipptehnoloogilist võimekust – ole NUTIKAS.

My AEG Care rakendus on parim hoolitsus Sinu rõivastele. Haara kätte nutitelefon ja suhtle oma pesumasina või kuivatiga, kasutades My AEG Care rakendust.

 

My AEG Care: 10 põhjust, miks kasutada: 

Loe edasi
TAB nagu Falmec

TAB nagu Falmec

2018-08-29 11:28:35
Falmec jätkab uunduste turuletoomisega. Juba on võimalik tellida 5-s erinevas värvitoonis Falmec TAB õhupuhastajaid. Falmecile iseloomulikult on viimistlus väga korrektne. Viimistlus matt. Saada on 2-e laiusega seina õhupuhastajaid 590 ja 790 mm. Tähtsamatest tehnilistest näitajatest võib nimetada veel tõmbetugevust TAB Design
Loe edasi
Electrolux võitis neli Plus X auhinda, kaasaarvatud Aasta Parim Toode

Electrolux võitis neli Plus X auhinda, kaasaarvatud Aasta Parim Toode

2018-08-13 22:57:36
Plus X auhinnakomitee andis Electroluxile kaks rahvusvaheline auhinda: UltraFlex tolmuimeja eest ja kahe väikeseadme sarja eest, kusjuures Masterpiece Collection® nimetati aasta parimaks tooteks. “Kolme erineva toote eest auhinna võitmine on fantastiline,” ütles Pernilla Johansson, Electroluxi väikeseadmete disaini osakonna juht. “Ja täna, et Masterpiece Collection® võitis aasta patima toote tiitli on muidugi eriti põnevust pakkub.” http://www.electroluxgroup.com/en/four-plus-x-awards-to-electrolux-including-best-product-of-the-year-21071
Loe edasi
50's coming back - Smegi suur ja värviline retro külmikute valik

50's coming back - Smegi suur ja värviline retro külmikute valik

2018-08-13 22:56:16
Smegi valikus on värvilisi 50-ndate stiilis külmikuid igale maitsele!   Vaata videot!    Tee oma valik meie kodulehel.
Loe edasi
Red Dot Design Award 2016 võitja - Smeg

Red Dot Design Award 2016 võitja - Smeg

2018-08-13 22:54:39
Meil on rõõm teatada, et lausa kaks Smeg toodet võitis Red Dot Design Award 2016 auhinna: TR4110 pliit “Red Dot: Best of the Best” (parimast parim) kõrge kvaliteedi ja murrangulise disaini eest. BLF01 blender “Red Dot for high design quality” disainiauhind Siit leiate uudise Smeg'i lehel http://www.smeg.com/news/red-dot-design-awards-2016/ 
Loe edasi
Smegi külmik kunstikollektsionääridele

Smegi külmik kunstikollektsionääridele

2018-08-13 22:54:04
Dominico Dolce ja Stefano Gabbana on tuntud selle poolest, et nad armastavad oma kollektsioonides rõhutada oma Itaalia päritolu ning ülistavad selle maa kultuuripärandit, eriti Sitsiilia oma. Seda joont on nad hoidnud ka Smegile külmikuid disainides.   Dolce & Gabbana ja Smeg on ühendanud loomingulised jõud, muutes FAB28 külmiku kunstiteoseks. Need kaks tuntud Itaalia ettevõtet tegutsevad küll erinevates valdkondades, aga neid ühendavad märgi “Made in Italy” väärtused. Mõlema firma taustad on sarnased – nii Smeg kui Dolce & Gabbana on väikeses piirkonnas pereettevõttena alustanud, mõlemad suhtuvad lugupidamisega traditsioonidesse ja on väga tuntud oma loomingulisuse poolest Selle tulemusel sündis seekord unikaalne FAB28 külmik, millele on andnud uue väljanägemise Sitsiilia kunstnikud. Imelisi külmikuid, mida kaunistavad sidrunid, keskaegsed rüütlid, vankrirattad ja paljud muud Sitsiilia poeetilisest marionett-teatrist tuntud elemendid, on ainult sada. Lisaks Dolce & Gabbana'le on Smeg teinud koostööd ka mitmete teiste maailmakuulsate disainerite ja arhitektidega, nagu näiteks Renzo Piano, Marc Newson, Guido Canali, Mario Bellini, Giancarlo Candeago. Külmiku hind – kui te seda lugedes ei istu, siis soovitame seda nüüd teha – on 30 000 eurot. Need külmikud on kunstikollektsionääridele, mitte igapäevaseks kasutamiseks koduköögis. Või miks ka mitte? Kõik sada külmikut on käsitsi maalitud.
Loe edasi
European Product Design Award 2017

European Product Design Award 2017

2018-08-13 22:53:23
European Product Design Award’i eesmärgiks on tunnustada andekate disainerite ja disainimeeskondade pingutust parandada meie igapäevaelu praktilise ja kauni loomingu kaudu. Auhinna pälvinud tooted on kombinatsioon heast vormist, funktsionaalsusest ja innovatsioonist. E-Lux’i tootevalikust pälvis 2017. aasta European Product Design’i auhinna kolm toodet: Falmec’i ruumiõhupuhastaja Bellaria ning Smeg’i tsitrusepress ja köögikombain.   Falmec Bellaria on ruumiõhupuhasti, mille eesmärgiks on parandada kogu kodu õhukvaliteeti, rakendades selleks Falmec’i köögiõhupuhastites juba kasutusel olevat E.ion tehnoloogiat. E.ion tehnoloogia abil vabanevad negatiivsed ioonid, mis neutraliseerivad õhus olevad orgaanilised kemikaalid, bioloogilised aineid ja gaasid. Taastatud optimaalne ioonide tasakaal õhus omab positiivset mõju meie heaolule. Lisaks ruumi õhu puhastamisele pakub Bellaria ka hubast valguslahendust, sobitudes oma värvivaliku ja elegantse joonega igasse interjööri. Käsitööna valminud klaasi tegemisel on järgitud Veneetsia meistrite ajaloolist traditsiooni.  Smeg’i kurviline ja isikupärast pakatav tsitrusepress pühitseb Smeg’i Itaalia-päritolu – itaallased armastavad väga tsitrusvilju, mis kasvavad tänu heale kliimale riigi lõunaosas. Alumiiniumist kere ning 70 W võimsusega Smeg’i tsitrusepressi värvivalikust leiab sobiva igale maitsele. Smeg’i 50’ndate-stiilis võimas köögikombain on efektiivne ja mitmekülgne abiline köögis. Lisaks tavapärastele funktsioonidele võimaldab see Itaalias valmistatud köögikombain rullida ja lõigata pastatainast, vormida spagette, fettuccine’sid, tagliolinisid ning ravioole.
Loe edasi
Smeg'i retrokülmikud H&M'i kevadkollektsiooni esitlusel

Smeg'i retrokülmikud H&M'i kevadkollektsiooni esitlusel

2018-08-13 22:52:31
11. aprillil tutvustati H&M'i showroom’is H&M'i kollektsiooni «Conscious Exclusive», milles rõivadisainerid on saanud eksperimenteerida uute, huvitavate ning jätkusuutlike materjalidega. Kollektsiooni rõivastes on kasutatud näiteks polüestrit ja polüamiidi, mis on valmistatud randadelt kogutud plastikjäätmetest ja taaskasutusse saadetud joogipudelitest. Uutmoodi lähenemist kannavad endas ka Smeg'i retrokülmikud, mis on muutnud meie nägemust kodutehnikast. Ühendades endas funktsionaalsust ja disaini, ning inspireerituna popkunsti värvidest ja 50'ndate joontest, on need külmikud saanud omaette stiiliikooniks, sobitudes nii klassikalisse kui modernsesse interjööri. H&M'i uue rõivakollektsiooni tutvustusel oli Smeg'i külmikute laiast värvivalikust esindatud kevadiselt helged toonid – kreem ja roosa. Ürituse kohta vaata ja loe lähemalt  siit. Smeg'i külmikute värvi- ja tootevalikuga saad tutvuda siin.      
Loe edasi
PORTOFINO värvid panevad köögi särama

PORTOFINO värvid panevad köögi särama

2018-08-13 22:50:38
Smeg'i uusima kollektsiooni inspiratsiooniallikaks on värvikirevad Liguuria sadamalinnad ja oma nimegi on see tootesari saanud ühe sealse linnakese – Portofino – järgi. Portofino tooteid iseloomustavad puhtad jooned ning selged värvid, millele pakub kontrasti karge roostevaba teras. Tootevalikus on pürolüüsahi + gaasipliit, multifunktsionaalne ahi + gaasipliit, pürolüüsahi + induktsioonpliit ning õhupuhastajad, kõik saadaval kaheksas eri värvitoonis. Portofino pliite on võimalik paigutada köögimööblisse või kasutada eraldiseisvalt. Portofino pliidid on pälvinud tunnustatud iF DESIGN AWARD 2017 auhinna. Portofino toodetega tuvu siin.  
Loe edasi
Mida teha, kui tahaks hingata normaalset õhku

Mida teha, kui tahaks hingata normaalset õhku

2018-08-13 22:49:36
Õhupuhtus pole just esimesi igapäevamõtteid, ei tööl ega kodus. Aga mõelda sellele võiks, sest just siseruumide õhukvaliteet on suurimaid probleeme, mis pärsib me efektiivsust ses sooritusvõimet väärtustavas maailmas. Köögi õhupuhastite tootja Falmec on välja töötanud uue seadme, mis mõeldud õhu puhastamiseks kodus. See kasutab bipolaarse ioniseerimise tehnoloogiat, mis on juba mõnda aega õigustanud end kõrge jõudlusega köögi õhupuhastites. Et tehniliselt keeruline seade magamistoa kapil esteetiliselt väärikalt mõjuks, on suurt tähelepanu pööratud disainile. Nimigi on kaunis – Bellaria. Esmapilgul mõjubki õhupuhasti Bellaria pigem sisekujunduselemendina – dimmerdatava valgustina, mille satiinjas katteklaas on Veneetsia meistrite käsitöö. Ruumiõhu kvaliteet on väga tähtis Keskkonnakaitse agentuuri (EPA – Enviromental Protection Agency) uurimusele tuginedes saab väita, et õhk koduseinte vahel võib olla viis korda mustem kui suurlinna tänavail. Eeskätt seetõttu, et ruumidesse tuleb õhk väljast ja ruumis kogub see ainult saastet juurde, rikastudes kahjulike osakeste ja ainetega. Probleemiks on see eriti suuremates linnades ja tööstuspiirkondades. Mida halba sisaldab õhk su kodus? Õhk, mida sisse hingame, võib sisaldada erinevaid osi nagu väävel, lämmastik, süsinikdioksiid, osoon, formaldehüüdid, lenduvad orgaanilised osakesed, lahustid, tahked saasteosakesed, tubakasuits, mikroorganismid, bakterid, viirused, hallitusseened, erinevad allergeenid ja tolmulestad. Kahjulikke aineid leidub ka seinavärvis, põrandakattematerjalis, sisekujunduselementides, mööblis, kütte- ja jahutusseadmetes, koristustarvetes ja mujal. Kuidas taastada ideaalne õhupuhtus? Rikkumata looduses sisaldub kuupsentimeetris õhus iga 1000 negatiivse iooni kohta 1200 positiivset iooni. See on optimaalne tasakaal, mis tagab elujõulise energia ja heaolu keskkonnas. Ruumides aga põhjustavad saasteained õhukvaliteedi langust.Bellaria taastab loodusele omase ideaalse ioonide tasakaalu ning tõstab ruumis viibivate inimeste füüsilist ja vaimset heaolu. Seda kõike ainsagi mürata, igat tüüpi ruumis. Bellaria on saadaval neljas värvitoonis, et harmoneeruks nii sinu maitse kui ka koduga, olgu siis elu- või magamistoas, köögis, kabinetis – kõikjal, kus vajad laitmatult puhast õhku.
Loe edasi
Õhupuhastiga on köögis sama lihtne mööda panna nagu soolaga

Õhupuhastiga on köögis sama lihtne mööda panna nagu soolaga

2018-08-13 22:47:44
Enamiku inimeste jaoks on õhupuhasti valimise juures kõige olulisem, et saaks võimalikult vaikse ja võimsa. Tegelikult ei ole õhupuhastaja puhul müra kõrval peamine mitte võimsus, vaid see, kuidas soetatav seade köögi olemasoleva ventilatsioonisüsteemiga kokku sobib. Kuidas valida õhupuhastajat? Milline õhupuhasti kööki sobib?   Sarnaseid lugusid võiks rääkida sadu. Sai ostetud kodu, kogutud raha, tellitud uus köögimööbel ja hangitud korralik tehnika. Esimesel silgupraadimisel aga selgus, et õhupuhasti on üsna jõuetu, elamine suitsu täis, kuigi sõbra soovitusel sai võetud nii võimas masin, et lükkab või torud sirgeks. Mis veelgi hullem – maja automaatne tuletõrjesüsteem läks häiresse, liftid ei sõitnud ja trepikojas andsid kõlarid sõjaväelase kombel evakuatsioonikäsklusi. Pealegi tuletas kalahaisune palitu veel pikki päevi meelde appi rutanud päästemeeskonnaga seletamist. Jama kui palju!   Millest alustada õhupuhasti valikut? Kasulik oleks juba enne köögimööbli ja köögitehnika tellimist selgeks teha, missugune on kodune ventilatsioonisüsteem. Köögi tarbeks projekteeritavaid ventilatsioonisüsteeme on erinevaid: eraldi väljapuhkekanaliga, soojusvahetiga ventilatsiooniagregaati läbivad, keskventilatsiooniga ühilduvad või iseseisva retsirkulatsiooniga ventilatsioonisüsteemid, mille puhul õhk puhastatakse otse seadmes ja suunatakse siis kööki tagasi. Kortermajades tuleb kõige sagedamini ette väljapuhkekanaliga kööke, kus õhupuhasti mootori ülesandeks jääb kuum ja niiske õhk, suits ja õlijäägid lihtsalt köögist välja lükata. Paljudes uusarendustes vahetab õhku aga soojusvahetiga ventilatsiooniagregaat, mille mootor veab musta õhu välja ka köögipliidi kohalt, mistõttu seal olevale õhupuhastile polegi oma mootorit tarvis. Maja keskventilatsiooni puhul vajab õhupuhastaja ka sulgklappi, et teiste korterite köökidest väljutatavat õhku ei surutaks ventilatsiooni kaudu naabrite korteritesse. Klapp avaneb automaatselt vaid siis, kui köögi õhupuhastaja tööle panna, või saab õhupuhasti sisse lülitada alles siis, kui klapp on enne käsitsi avatud. Kui tead, milline on sinu kodu ventilatsioonisüsteem, on selge, kas vajad kubu, mis töötab väljaspool õhupuhastit oleva mootoriga, või mudelit, millel on oma mootor. Alles seejärel saab hakata otsustama õhupuhastaja paigaldusviisi üle ja rääkida mööblitootjaga, kas kööki tuleb seina-, lae- või nurgapaigaldusega mudel või integreeritakse seade hoopis mööblisse või paigaldatakse eraldiseisva saarena. Selline otsuste ahel pole oluline üksnes meelepärase õhupuhastaja leidmiseks, vaid heaks infoks ka mööblimeistrile, sest ebapiisava õhuvahetuse korral võib niiskus mööblile kondenseeruda, tuues kaasa kahjustusi alates värvi toonimuutustest ja mahakoorumisest kuni kappide pundumiseni. Kui ventilatsioonisüsteem on teada ja mööblifirmale projekti tegemiseks piisavalt infot antud, peaks välja valima õhupuhastaja disaini. Palju on arutletud teemal, millise kujuga õhupuhasti on kõige efektiivsem. Kõige levinumad on köögikappi integreeritavad õhupuhastajad. Kui köögis on ruumi ja julgust rohkem kombineerida, siis võiks kaaluda seina- või laeõhupuhastit. Eraldi paigutatava õhupuhasti kasuks räägib fakt, et selle õhuhaarde ulatus on suurem kui kappi integreeritaval õhupuhastil. Kui aga ruumilahendus võimaldab köögisaart projekteerida, siis tasub kindlasti kaaluda lakke integreeritavat õhupuhastajat. Seda seepärast, et füüsika loeb – kuum õhk tõuseb alati üles ja lae alt on seda kõige hõlpsam teisaldada.   Õhu saab puhtaks isegi siis, kui köögis puudub ventilatsioon Vanemates majades või juhul, kui tööpind paigaldatakse kohta, kuhu ventilatsioonikanal ei ulatu, ja pole tahtmist näha lae all looklevaid õhutorusid, võib kasutusele võtta retsirkulatsiooniga õhupuhasti. Sel juhul puhastatakse määrdunud õhk õhupuhastaja sees ja suunatakse seejärel tuppa tagasi. Retsirkulatsiooniga õhupuhastites on õhu puhastuse levinuim viis aktiivsöefilter, mille efektiivsus jääb paraku kõigest 30% ümber. Kõikide retsirkulatsiooniga õhupuhastajate puhul tuleb arvestada teatava viitega lõhnade eemaldamisel. Kui korteris on niiske ning köögikapid kattuvad auru ja kondensiga, siis tuleks kaaluda söefiltri-zeoliidi kombineeritud filtrit. Zeoliit on looduslik mineraal, mis imeb niiskuse endasse ja annab selle aeglaselt keskkonda tagasi. Eluruumi normaalse ventileerimise korral väljub niiskus vaikselt eluruumist. Kõige efektiivsem retsirkulatsiooni viis on bipolaarne ioniseerimine, mis on kombineeritud zeoliidiga. Bipolaarse ionisatsiooni tehnoloogia on küll kõige kallim, kuid tagab peale lõhnade ja niiskuse eemaldamise ka bakteri-, spoori- ja viirusevaba kvaliteetse elukeskkonna. Selliste õhufiltrite lõhnade eemaldamise efektiivsus on üle 90%. Ainsana pakub viimati nimetatud lahendust Itaalia firma Falmec õhupuhastaja. Milline siis on parim õhupuhastaja kööki? Kvaliteetne, stiilse disainiga õhupuhasti, mis teeb oma tööd efektiivselt – tagab köögis puhta õhu. Kõigi eeltoodud süsteemidega saab ühildada Falmeci õhupuhastajaid. Veendumaks õhupuhasti kvaliteedis ja sobivuses oma köögi ventilatsioonisüsteemiga, tasub kindlasti seadmetega reaalselt tutvust teha ja küsida nõu E-Lux Kodutehnika spetsialistidelt.    
Loe edasi
Falmec "Life inspired" Eurocucina 2018

Falmec "Life inspired" Eurocucina 2018

2018-08-13 22:42:19
  Falmec is ‘Life inspired’ at Eurocucina FTK 2018 Falmec, international player in the hoods and air treatment market, will exhibit at Eurocucina FTK which is on stage for its 22nd edition. Falmec will introduce a new pay-off, ‘Life inspired’, that perfectly describes the personality and philosophy of the brand which aims to bring innovation into our everyday life, enhancing life quality and being inspired by life. Smart, functional and captivating solutions are the result of Falmec authentic care towards people needs and locations characteristics. Falmec expertise in the hoods sector – which is still its core business – let the company go beyond  kitchen filtration to explore cooking and air treatment markets applying them the same know how. A conscious choice which allow Falmec to fit its prerogatives: product culture and passion in good hand-crafting. This is the way to create unique objects, manufactured down to the finest details and perfected in every single aspect. All of this made Falmec one of the most important player on the international scene, ambassador of italian genius and of authentic Made in Italy. Constant design and functionality research – part of the Falmec DNA –is supported today by new and meaningful partnerships with well-known designers who have been working very closely with the company to create something unique and innovative. New products will be displayed for the first time at Eurocucina FTK 2018.     Come and get inspired by Falmec!   Eurocucina FTK 2018 17-22 April 2018 Hall 13 Booth A04-A06
Loe edasi
Smeg'i väiketehnika kollektsioon "Sicily is My Love"

Smeg'i väiketehnika kollektsioon "Sicily is My Love"

2018-08-13 22:35:57
Koostöös Dolce&Gabbana'ga on Smeg tulnud välja uue väiketehnika kollektsiooniga "Sicily is My Love". Jätkuks varasemale koostööle, mille käigus valmisid 100 unikaalset käsitsi maalitud külmikut, keskendub seekordne projekt väiketehnikale: rösterid, tsitrusepressid, kohvimasinad, veekeedukannud, blenderid, köögikombainid ja mahlapressid. Kõik need tooted on saanud kaunistuseks sitsiiliapärased motiivid: kuldsed sidrunid, lopsakad pirnid, erkpunased kirsid, mis raamistatud kolmnurksete Sitsiilia kujundite – crocchi'dega. Lisandiks lummavad kujutised Lõuna-Itaalia rannikust ja maastikest ning kaunid lillemotiivid. Smeg'i ja Dolce&Gabbana partnerlus põhineb austusel oma Itaalia päritolu vastu ja soovil rõhutada perekondlike traditsioonide säilitamise olulisust. "Sicily is My Love" kollektsioon ühendab endas kaks Smeg'i kirge – hea toidu ja originaalse innovaatilise disaini. E-Lux'i Dolce&Gabbana väiketehnika-sarja tootevalikuga tutvu siin.
Loe edasi
Falmec E.ion - ainus õhupuhastaja, mis tõeliselt puhastab õhku

Falmec E.ion - ainus õhupuhastaja, mis tõeliselt puhastab õhku

2018-08-13 22:33:35
E.ion on Falmec´i õhupuhastajate sari, mis toob meie köökidesse, sõna otseses mõttes, tubli sõõmu värsket õhku. E.ion õhupuhastaja abil on võimalik õhu kvaliteet viia samale tasemele kui puhtas looduses. Õhupuhastajad töötavad uudsel tehnoloogial: kontrollitud bipolaarsel ionisatsiooni meetodil tekitatud negatiivsed õhuioonid neutraliseerivad toidu valmistamisel, suitsetamisel jne tekkinud positiivsed ioonid. Ka muud lenduvad orgaanilised ühendid - viirused, hallitus, bakterid ja allergeenid neutraliseeritakse ja muudetakse E.ion õhupuhastaja poolt kahjutuks. E.ion õhupuhastaja kasutamiseks ei ole vaja paigaldada ventilatsioonitorusid, mis lihtsustab oluliselt köögi planeerimist. Tutvu õhupuhastajate tootevalikuga siin         Vaata lisaks: http://www.falmec.ee/Tehnoloogia   http://www.falmec.ee/Tooted/KOLLEKTSIOONID/E.ion-System
Loe edasi
SMEGI retro röster võitis 2015 aasta RED DOT DESIGN auhinna.

SMEGI retro röster võitis 2015 aasta RED DOT DESIGN auhinna.

2016-12-09 11:06:41
SMEGI retro röster võitis 2015 aasta RED DOT DESIGN auhinna. Pärast if Design Award võitmist 2015 aasta alguses, sai Smegi 1950-ndate stiilis rösterite sari ka Red Dot Design Awards'il žüriilemmikus.   ''SMALL'' and successful
Loe edasi
Stiilne retro - kurvikad nurgad ja palju erinevaid värve

Stiilne retro - kurvikad nurgad ja palju erinevaid värve

2015-07-30 14:16:16
Smegi 50-ndate retrostiil on sulam tehnoloogiast ja stiilist, funktsionaalsusest ja disainist, kombinatsioon erinevatest kultuuridest, mis loob kokkuvõttes 1950-ndate mõnusa atmosfääri.
 
Smeg's 50’s Retro Style      
Loe edasi
Smegi tooted pälvisid maineka Good Design Awardsi  auhinna

Smegi tooted pälvisid maineka Good Design Awardsi auhinna

2015-02-16 17:38:04
Edu saladus peitub koostöös maailmakuulsate  arhitektide ja disaineritega... Alates 1950. aastast välja antavat Good Design Awards auhinda peetakse kõige prestiižikamaks uue tootedisaini ja -graafika auhinnaks, mida annab välja arhitektuuri- ja disainimuuseum The Chicago Athenaeum koostöös Euroopa Arhitektuuri, Kunsti, Disani ja Urbanistika Keskusega (The European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies). Smegi kodutehnika suudab edukalt tõestada, et kodumasinad võivad ühtaegu olla väga funktsionaalsed ja ka ülimalt esteetilised.Smeg shines at Good Design Awards 2014  
Loe edasi
Euroliidu seadused viivad müügilt võimsad tolmuimejad

Euroliidu seadused viivad müügilt võimsad tolmuimejad

2015-02-04 21:43:33
Alates 1. septembrist 2014 on keelatud müüa tolmuimejaid, mille võimsus ületab 1600 W.  2017. aastast jõuavad euroliidu poelettidele vaid need tolmuimejad, mille võimsus mahub vahemikku 500–900 vatti. Euroopa Komisjoni poolt vastu võetud seaduse eesmärgiks on säästa energiat ning vähendada CO2 sattumist atmosfääri. Tarbija peab edaspidi arvestama, et väiksema võimsusega tolmuimejat kasutades, tuleb koristamiseks rohkem aega varuda. Võrdluseks võib tuua, et seni eelistasid tarbijad enim just 1700–2000 vatise võimusega mudeleid. E-Lux kommenteerib Postimehes Electrolux kommenteerib Delfis    
Loe edasi